top of page

חדשנות בעידן הדיגיטלי- קראו אתגר למציאות.


אנחנו חיים בעידן דינמי של חדשות ועדכונים שמגיעים והולכים בלי שבכלל נשים אליהם לב. כדי שפוסט יהיה פופולרי הוא צריך להיות ייחודי ולתפוס את עין הצופה הרגיל לדפדפף במהירות בפיד שלו בלי להתייחס יותר מדי לתוכן.

אז איך אתם יכולים לתפוס את העין של הצופה? פשוט מאוד.

יצירתיות

כבר ראינו הכל! סלפי מגובה של 306 מטרים, זוגות מאוהבים מסתובבים בעולם, נשים וגברים בבגדי ים מצולמים מזווית עליונה עם פרצוף ברווז ועוד ועוד...

אז אם אנחנו ראינו כל סוג תמונה אפשרי, תסמכו על זה ששאר העולם ראה את זה אתכם.

מה זה אומר? שצריך להיות יצירתיים.

כמו שאמר בזמנו מארק טוויין: "אין רעיון חדש. זה בלתי אפשרי. אנחנו פשוט לוקחים הרבה רעיונות ישנים ומכניסים אותם לקליידוסקופ נפשי. אנחנו נותנים להם סיבוב והם עושים שילובים חדשים ומסקרנים. אנחנו ממשיכים להסתובב ולהפוך שילובים חדשים ללא הגבלת זמן; אבל הם אותם חתיכות ישנות של זכוכית צבעונית שהיו בשימוש לאורך כל הדורות. "

נכון, אנחנו לא נמציא את הגלגל אבל תמיד אפשר לצבוע אותו בוורוד, לזרוק עליו סוכריות ולקרוא לו דונאט. זה בדיוק מה שאנחנו עושים בעמוד האינסטגרם החדש שלנו.

לדוגמא, אנחנו מצלמים מקומות שאהבנו בעיר ובעיקר מקומות שאפשר לתייג טוב (עוד על זה אחר כך) ומלבישים על המקומות האלה איורים המחמיאים, קורצים לקהל מסוים או נותנים ביקורת על החברה שלנו שאנחנו יוצרים.

בכל מקרה, אנחנו מאתגרים את העין של הגולש, מציגים משהו שהוא רגיל לראות אבל עם טוויסט חריג שגורם לעצירה של שניה לנסות להבין מה העין רואה.

אם זה תינוק ענק יושב עם הברווז גומי שלו בתוך הים ומשקיף על האנשים שמטיילים ליפו וחזרה, סוס מנסה לאכול דשא מלאכותי ליד עגלת סוסים מחוץ לבית הקפה "סנטרו" או הארווי ויינשטיין יוצא מתוך בור ביוב בכיכר דיזנגוף לבוש כליצן במחווה לסרט החדש "זה".

אנחנו מנסים לחדש ולגוון את הפיד של הגולשים על מנת לגרום להם לרצות להישאר אתנו ולבקר את העמוד שלנו כדי לראות מה חדש.

זו רק דוגמא אחת אבל אין סיבה שלא תתנו לדמיון שלכם להשתולל. אין גבול ליצירתיות ולכל סגנון יש את המעריצים שלו. אם אתם נהנים מהעשייה, אנשים ייהנו לצפות בתוצאה.

תיוגים והאשטגים

זו לא בעיה להגיע לאלפי אנשים עם האשטגים כלליים אבל אנחנו רוצים להגיע לאנשים הנכונים. לכן תיוג מקום ספציפי שרלוונטי עכשיו בתודעה הכללית אם זה בארץ או בעולם יכול להביא את האנשים המתאימים במיוחד לכם.

האשטגים מיוחדים עושים הרבה! תייגו מקומות, אנשים וסיסמאות שרצות ברשת.

איך? פשוט עברו על הרשימה של ההאשטגים הכי פופולריים ונסו להתאים אותם ליצירה שלכם.

תהיו סטוקרים!

תתחילו לעקוב! אבל לא בצורה קריפית.. אנחנו מתכוונים לעקוב אחרי עמודים משפיעים בתחום שלכם, עקבו אחרי אנשים ועסקים שאתם רוצים שישימו לב אליכם, תיוג המקום או האשטגים הקשורים לאותם עמודים יכול להביא לכם את תשומת הלב של העוקבים אחריהם.

רוצים לשתף פעולה? שלחו להם הודעה ותציעו את השירות שלכם בחינם בתמורה לתיוג ופוסט מפרגן.

זה נשמע כמו בזבוז של כסף אבל אתם תרוויחו מזה הרבה יותר.

בסופו של דבר אנחנו כולנו נלחמים על תשומת לב של גולש חסר סבלנות ואדיש לכל התרחש סביבו (מרוב המידע שרץ מול העיניים בפיד) ולכן אנחנו צריכים להיות מיוחדים ומעניינים.

חפשו את הזווית שלכם ותתחילו להפיץ אותה.

צריכים עזרה? רוצים שנעצב עבורכם פוסטים לרשתות החברתיות, צרו קשר ונשמח לעזור

コメント


bottom of page